Webform SMSAPI (1.1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Options
he: אפשרויות

en: To:
he: אל:

en: Sender
he: שולח

en: From:
he: מאת:

en: Subject:
he: נושא:

en: - Select -
he: - בחירה -
