Webform SMSAPI (1.1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Options
bg: Параметри

en: To:
bg: До:

en: From:
bg: От:

en: Subject:
bg: Заглавие:
