Webform SMSAPI (1.1.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Options
ca: Opcions

en: To:
ca: Per a:

en: Sender
ca: Remitent

en: Send to
ca: Enviar a

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Notification
ca: Notificació
