Webform Statistics (1.0.3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka

en: Original language
eu: Jatorrizko hizkuntza
