Webform Statistics (1.0.3) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Statistics
ro: Statistici

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Date from
ro: Dată de la

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Original language
ro: Limba originală
