Webform Statistics (2.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Last month
da: Seneste måned

en: Statistics
da: Statistik

en: Area
da: Område

en: Bottom
da: Bund

en: Line
da: Linje

en: Hidden
da: Skjult

en: Right
da: Højre

en: About
da: Om

en: Last week
da: Seneste uge

en: Last year
da: Seneste år

en: - Custom -
da: - Brugerdefinerede -
