Webform Statistics (2.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Top
eu: Goian

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Bottom
eu: Behean

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Right
eu: Eskuina

en: About
eu: (r)i buruz
