Webform Statistics (2.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Top
ku: سەرەوە

en: Statistics
ku: ئامار

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Line
ku: هێڵ

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە
