Webform Statistics (2.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Top
fa: بالا

en: Statistics
fa: آمار

en: Area
fa: منطقه

en: Bottom
fa: پایین

en: Hidden
fa: پنهان

en: Right
fa: راست

en: About
fa: درباره
