Webform Statistics (2.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ug: يوق

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە
