Webform Statistics (2.0.0-rc2) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Last month
ar: الشهر الماضي

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Area
ar: مجال

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Line
ar: السطر

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Hidden
ar: مخفي

en: Right
ar: اليمين

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Last year
ar: السنة الماضية

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Original language
ar: اللغة الأصلية
