Webform Statistics (2.0.0-rc2) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Language
az: Dil

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Default
az: Susmaya görə

en: Statistics
az: Statistika

en: Area
az: Sahə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Hidden
az: Gizli

en: Right
az: Sağ

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Original language
az: Orijinal dil
