Webform Statistics (2.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Language
bg: Език

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Statistics
bg: Статистики

en: Bottom
bg: Дъно

en: Hidden
bg: Скрит

en: Right
bg: Дясно

en: Apply
bg: Търси
