Webform Statistics (2.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Last month
ca: Darrer mes

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Area
ca: Àrea

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Line
ca: Línia

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Hidden
ca: Ocult

en: Right
ca: Dreta

en: Webform
ca: Formulari web

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Last week
ca: Darrera setmana

en: Last year
ca: Any passat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Original language
ca: Llengua original

en: Data field
ca: Camp de dades
