Webform Statistics (2.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: - None -
cs: - Nic -

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Last month
cs: Minulý měsíc

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Area
cs: Oblast

en: Bottom
cs: Dole

en: Line
cs: Řádek

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Hidden
cs: Skryté

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Last week
cs: Minulý týden

en: Last year
cs: Minulý rok

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Original language
cs: Původní jazyk
