Webform Statistics (2.0.0-rc2) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Language
et: Keel

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Statistics
et: Statistika

en: Area
et: Pindala

en: Bottom
et: Alumine

en: Line
et: Rida

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Right
et: Paremal

en: Webform
et: Veebivorm

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Original language
et: Algne keel
