Webform Statistics (2.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Last month
fi: Edellinen kuukausi

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Area
fi: Alue

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Line
fi: Rivi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Right
fi: Oikealla

en: Chart type
fi: Kuvaajan tyyppi

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Last week
fi: Edellinen viikko

en: Last year
fi: Viime vuosi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Original language
fi: Alkuperäinen kieli

en: Data field
fi: Datakenttä
