Webform Statistics (2.0.0-rc2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Area
hy: Տարածք

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված
