Webform Statistics (2.0.0-rc2) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: - None -
id: - Tiada -

en: Default
id: Bawaan

en: Top
id: Atas

en: Last month
id: Bulan lalu

en: Statistics
id: Statistik

en: Bottom
id: Dasar

en: Line
id: Baris

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Right
id: Kanan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Last week
id: Pekan lalu

en: Last year
id: Tahun lalu

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun

en: Original language
id: Bahasa asli
