Webform Statistics (2.0.0-rc2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Reset
jv: Baléknā

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Statistics
jv: Statistik

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Line
jv: Baris

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
