Webform Statistics (2.0.0-rc2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Bottom
km: បាត

en: Line
km: ជួរ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី
