Webform Statistics (2.0.0-rc2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Last month
mn: Сүүлийн сар

en: Statistics
mn: Статистик

en: Bottom
mn: Доод

en: Right
mn: Баруун
