Webform Statistics (2.0.0-rc2) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Language
ms: Bahasa

en: Reset
ms: Set semula

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Default
ms: Lalai

en: Top
ms: Atas

en: Statistics
ms: Statistik

en: Bottom
ms: Bawah

en: Line
ms: Baris

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Right
ms: Kanan

en: Apply
ms: Pohon

en: About
ms: Perihal

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
