Webform Statistics (2.0.0-rc2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Language
sr: Језик

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Default
sr: Подразумевано

en: Bottom
sr: Дно

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено
