Webform Statistics (2.0.0-rc2) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Language
te: భాష

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Last month
te: గత నెల

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Right
te: కుడి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: Last week
te: గత వారం

en: Last year
te: గత సంవత్సరం

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
