Webform Statistics (2.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Reset
tr: Sıfırla

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Last month
tr: Geçen ay

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Area
tr: Bölge

en: Bottom
tr: Alt

en: Line
tr: Hat

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Hidden
tr: Gizli

en: Right
tr: Sağ

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Last week
tr: Geçen hafta

en: Last year
tr: Geçen yıl

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Original language
tr: Özgün dil
