Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Language
be: Мова

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Bottom
be: Знізу

en: Line
be: Радок

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Hidden
be: Схаваць

en: Right
be: Справа

en: Webform
be: Анкета

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
