Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Area
gl: Área

en: Bottom
gl: Botón

en: Line
gl: Liña

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Hidden
gl: Oculto

en: Right
gl: Dereita

en: Webform
gl: Formulario web

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Original language
gl: Idioma orixinal
