Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Last month
he: בחודש האחרון

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Area
he: איזור

en: Bottom
he: למטה

en: Line
he: שורה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Hidden
he: מוסתר

en: Right
he: ימין

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Last year
he: בשנה האחרונה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
