Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Reset
ja: リセット

en: - None -
ja: - なし -

en: Default
ja: デフォルト

en: Top
ja: トップ

en: Last month
ja: 先月

en: Statistics
ja: 統計

en: Area
ja: エリア

en: Bottom
ja: ボトム

en: Line
ja: 行

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Hidden
ja: 非表示

en: Right
ja: 右

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Last week
ja: ここ1週間

en: Last year
ja: ここ1年

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Original language
ja: 元の言語

en: Data field
ja: データフィールド
