Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Language
ka: ენა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Top
ka: ზედა

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Line
ka: ხაზი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Hidden
ka: დამალული

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: - All -
ka: - ყველა -
