Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Default
kk: Стандартты

en: Statistics
kk: Статистика
