Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: Statistics
lt: Statistika

en: Area
lt: Plotas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Line
lt: Eilutė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Right
lt: Dešinė

en: Webform
lt: Web forma

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Last year
lt: Praeitais metais

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
