Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Last month
lv: Pēdējais mēnesis

en: Statistics
lv: Statistika

en: Area
lv: Apgabals

en: Bottom
lv: Apakša

en: Line
lv: Līnija

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Right
lv: Pa labi

en: Webform
lv: Webforma

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
