Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Default
nl: Standaard

en: Top
nl: Bovenaan

en: Last month
nl: Afgelopen maand

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Area
nl: Gebied

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Line
nl: Lijn

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Right
nl: Rechts

en: Chart type
nl: Grafiektype

en: Webform
nl: Formulier

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Last week
nl: Afgelopen week

en: Last year
nl: Vorig jaar

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Last 24 hours
nl: Laatste 24 uur

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Original language
nl: Oorspronkelijke taal

en: Data field
nl: Gegevensveld
