Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Language
pl: Język

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Last month
pl: Poprzedni miesiąc

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Area
pl: Obszar

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Line
pl: Linia

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Right
pl: Prawo

en: Chart type
pl: Typ wykresu

en: Webform
pl: Formularz

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Last week
pl: Poprzedni tydzień

en: Last year
pl: Poprzedni rok

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Original language
pl: Język oryginalny
