Webform Statistics (2.0.0-rc3) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: - None -
vi: - Không -

en: Default
vi: Mặc định

en: Top
vi: Đầu

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Area
vi: Diện tích

en: Bottom
vi: Cuối

en: Line
vi: Dòng

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Right
vi: Phải

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: About
vi: Giới thiệu

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần
