Webform Statistics (2.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Top
bo: འགོ

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད
