Webform Statistics (2.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Area
gu: વિસ્તાર

en: Bottom
gu: નીચે

en: Line
gu: લીટી

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Right
gu: જમણે

en: About
gu: વિશે
