Webform Statistics (2.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Top
ne: माथि

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Line
ne: रेखा

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा
