Webform Statistics (2.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Top
oc: Naut

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Bottom
oc: Bas

en: Line
oc: Linha

en: Hidden
oc: Amagat

en: Right
oc: Dreita

en: About
oc: A prepaus
