Webform Statistics (2.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Area
ps: ځای

en: Hidden
ps: پټ

en: Right
ps: ښی

en: About
ps: په اړه
