Webform Statistics (2.0.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Top
pt: Topo

en: Last month
pt: No mês passado

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Area
pt: Área

en: Bottom
pt: Baixo

en: Line
pt: Linha

en: Hidden
pt: Oculto

en: Right
pt: Direita

en: Chart type
pt: Tipo de gráfico

en: About
pt: Sobre

en: Last week
pt: Na semana passada

en: Last year
pt: No ano passado
