Webform Statistics (2.0.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Top
ru: Вверху

en: Last month
ru: Последний месяц

en: Statistics
ru: Статистика

en: Area
ru: Область

en: Bottom
ru: Снизу

en: Line
ru: Линия

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Right
ru: Справа

en: About
ru: Информация

en: Last week
ru: Последняя неделя

en: Last year
ru: Последний год
