Webform Statistics (2.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Top
sk: Navrch

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Area
sk: Oblasť

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Line
sk: Riadok

en: Hidden
sk: Skryté

en: Right
sk: Vpravo

en: About
sk: Informácie o
