Webform Statistics (2.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Top
ta: மேல்

en: Last month
ta: கடைசி மாதம்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Area
ta: பரப்பு

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Line
ta: வரி

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Right
ta: வலது

en: About
ta: பற்றி
