Webform Statistics (2.0.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Top
uk: Зверху

en: Last month
uk: Останній місяць

en: Statistics
uk: Статистика

en: Area
uk: Область

en: Bottom
uk: Знизу

en: Line
uk: Рядок

en: Hidden
uk: Приховано

en: Right
uk: Праворуч

en: Chart type
uk: Тип графіка

en: About
uk: Про модуль

en: Last week
uk: Останній тиждень

en: Last year
uk: Останній рік

en: Last 24 hours
uk: Останні 24 години

en: Legend position
uk: Розташування умовних позначок

en: Data field
uk: Поле даних

en: Label field
uk: Поле мітки
