Webform Statistics (2.1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Top
ast: Cimeru

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Line
ast: Llinia

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Right
ast: Derecha
