Webform Statistics (2.1.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Top
fr: Haut

en: Last month
fr: Mois dernier

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Area
fr: Zone

en: Bottom
fr: Bas

en: Line
fr: Ligne

en: Hidden
fr: Caché

en: Right
fr: Droit

en: Chart type
fr: Type de graphique

en: About
fr: À propos

en: Last week
fr: Semaine dernière

en: Last year
fr: Année dernière

en: Legend position
fr: Position de la légende

en: Data field
fr: Champ de données

en: Label field
fr: Champ étiquette
