Webform Statistics (2.1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Top
hi: ऊपर

en: Last month
hi: पिछले महीने

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Area
hi: छेत्र

en: Bottom
hi: तल

en: Line
hi: रेखा

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Right
hi: दाएं

en: About
hi: के बारे में
